Oleje Konopne CBDbio sklep internetowy Tychy

Tychy Medycyna niekonwencjonalna

Wapno granulowane Tychy 01.sierpien.2022
projektowanie stron internetowych Tychy Link do Twojej strony Tutaj ? - Napisz Belki rustykalne Tychy Dodaj baner na strony

MAGAZYN (załadunek/rozładunek towaru)/nocki Holandia

Tychy Praca Holandia

Firma Interwel BV z siedzibą w Nieuwleusen dla jednego ze swoich klientów w okolicy miejscowości Zwolle poszukuje pracownika magazynu.

Zakres obowiązków: załadunek i rozładunek towaru

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

Dobra znajomość języka angielskiego,

Prawo jazdy kat. B

Gotowość do pracy w godzinach nocnych.

Oferujemy:

Stałą pracę na długi okres czasu – 12, 33 € brutto/h,

Zakwaterowanie i ubezpieczenie,

Darmowy dojazdy do pracy,

Opiekę koordynatora na miejscu.

Prosimy przesyłać CV na adres: praca@interwel.nl w temacie wiadomości wpisując MAGAZYN.